رستوران بخارا بلوار صبا جردن توی دوره زمونه ای که رستورانهای ایتالیای(که

رستوران بخارا_بلوار صبا جردن🌸

توی دوره زمونه ای که رستورانهای ایتالیایی(که فکر میکنن چون پاستا و پیتزا میدن ایتالیایین ولی اصولا ایتالیایی نیستن)مثل قارچ دارن رشد میکنن این تیپ رستورانها حال منو خوب میکنن.بنظر من انقدر فرهنگ غذایی ما غنی هست که بشه خیلی بیشتر از این حرفها بهش پرداخت.

البته من عاشق تیست کردن غذاهای کشورهای دیگه م ولی تا جایی که فقط اسمشون رو یدک نکشن.

محیط پر از المان های ایرانیه،مثلا پنجره های رنگی که آدمو یاد خونه های تاریخی یزد و کاشان و...میندازه.اگه دست من بود کل پنجره های دنیا رو رنگی میکردم!

این محیط خوشگل با یه حوض پر از ماهی تکمیل میشه.

پرسنل حرفه ای و خوش اخلاق هستن و هرچیزی که بخواین سریعا رسیدگی میکنن،یه نمونه ش اینکه ما طعم شربت سکنجبین رو دوست نداشتیم که بدون چشم و ابرو اومدن و با روی خوش برامون عوضش کردن و گفتن اگه چیز خاصی هم دوست دارید بگین که به شربت اضافه شه تا بیشتر به ذائقه شما بخوره.

همه اینها یعنی مشتری مداری در عمل و نه فقط شعار!

ما سوپ،قیمه نثار و پلو شاهی سفارش دادیم.

سوپ خوشمزه و پرحجم بود و زیتون و ماست و نون خوشمزه و تازه ای اوردن که حسابی چسبید.

قیمه نثار هم همونطور که میدونید یه غذای قزوینی معروف هست که در واقع پلویی هست که با گوشت و پیاز داغ و خلال بادام و پسته درست میشه.من یه مقداری با پیازهایی که دیده میشه توی غذا مشکل دارم بخاطر همون اونقدری این غذا رو دوست نداشتم.(این سلیقه منه و ایراد رستوران محسوب نمیشه چون تو رسپی اصلی غذا پیاز هست).ی مقدار هم گلابش زیاد بود بنظرم.

اما عاشق پلو شاهی شدم،کلا این سبک پلو های شلوغ رو دوست دارم،گوشت بسیار نرم و لطیف بود و با اشاره ای از استخوون جدا میشد از نظر عطر و طعم و دیزاین هم که عالی بود.

قیمت ها هم توی منو و فاکتور مشخصه،البته الان خیلی رستورانها افزایش قیمت داشتن و شاید قیمتهایی که من گذاشتم دقیق نباشه.

یه ویدیو از محیط گذاشتم اگه ورق بزنین میبینید،اینجا هم قراره بره توی هشتگ من❤️ #رستورانگردی #خوشمزه #شکمو #بزن #بزن_بر_بدن #شکموها_در_همین_دنیا_به_بهشت_میروند #ناهار #شام #عصرانه #صبحانه #غذا #آشپزی #کجاخوبه #کجابریم #گیلان #غذای_ایرانی #فینگرفود #کجا_چی_بخوریم #تیستر #رستورانبازها #رستوران #فود #تهرانگردی #کباب

#foodaddict

پ.ن:در اقدامی عجیب اینجا هم شد رستوران ایتالیایی!!!😳با ۴ تا غذای ایرانی!!!!!چرا واقعا؟😐

منبع پست

محتوای لنزوک در لیست : مطالب قدیمی در لنزوک