ملاقات با معشوقه روسی وی که در تصویر مشاهده لادا ۲۱۰۳ است

ملاقات با معشوقه روسی

خودرویی که در تصویر مشاهده میکنید، لادا ۲۱۰۳ است. خودرویی بسیار مقاوم و البته خوش ساخت که آن را شرکت روسی لادا به کمک شرکت پورشه و بر اساس فیات ۱۲۴ طراحی و ساخته است. خودرویی که یکی از چرخ‌های محرک اقتصاد شوروی سابق بود و تقریباً به تمامی کشورهای غربی به جز آمریکا صادر شده.

این خودرو موتور جلو و دیفرانسبل عقب بوده و جنس بدنه‌ای بسیار مقاوم داشته که حتی در سرمای منهای ۶۰ درجه سیبری هم با تصادفات جاده‌ای دچار جر خوردگی ورق بدنه نمیشد و بخاری داشته که در دمای محیط منفی۲۵ درجه، دمای داخل کابین رو به مثبت۲۵ درجه سانتیگراد میرساند یعنی اختلاف ۵۰ درجه‌ای ایجاد میکرده که فوق‌العاده می‌باشد.

شرکت پورشه برای هرچه زیباتر شدن این خودرو، برای تزئینات ظاهری و اتاق آن به صورت گسترده از کروم استفاده کرده و برای سبک‌تر شدن کلی خودرو هم در بسیاری از قطعات موتوری از آلیاژ آلومینیوم استفاده کرده است.

برخلاف ظاهر کوچک و جمع‌وجور این خودرو، فضای داخلی این خودرو بسیار مطلوب بوده و صندوق عقب بسیار جاداری هم دارد.

در آخر هم عرض کنم که رویارویی با همچین خودروی بکر و دست نخورده‌ای در تهران بسیار هیجان انگیز و جالب بود که قصد داشتم شما رو هم در این تجربه زیبا سهیم کنم و از مالک محترم آقای پیمان رضایی هم تشکر می‌کنم که اجازه عکاسی از ماشینشونو دادن.🌹💐

Car_Serviceman

#ماشین #اتومبیل #راننده #رالی #دریفت #سرعت #قدرت #موتور #درگ #کف_خواب #سیستم #روغن_موتور #فیلتر #گیربکس #رینگ_اسپرت #موتور_سنگین #آفرود #طبیعت #عشق #سرویس_خودرو #مسابقه #تویوتا #شاسی_بلند #ماشین_باز #دست_فرمون #اسپرت #سیستم #موتور_سنگین #بنز #لوکس #لادا

منبع پست

محتوای لنزوک در لیست : مطالب قدیمی در لنزوک