دیدار با مدیر عامل شرکت صنایع آهن و فولاد صنیع کاوه تهران

دیدار با مدیر عامل شرکت صنایع آهن و فولاد صنیع کاوه تهران جناب آقای البرزی منش به همراه دوستان خوب و صمیمی ام مهندس رمضانی و مهندس بوداغی.

زمان آشنایی من با این مدیر توانمند به بهار سال 1381 برمی گردد که برای اولین بار بعد از پایان دانشگاهم، در شرکت فولاد نور قائم شهر خدمت ایشان مشغول کار شدم.

با اطمینان می توانم بگویم آقای البرزی یکی از سرمایه های ارزشمند مدیریتی در سطح کشور است، مدیری که در کنار اقتدار، رفتاری کاملا شایسته با پرسنل خود داشته و کارمندان و کارگران تحت نظرش هرگز احساس نکرده اند که نگاهی از بالا به آنها می شود.

هنوز بعد از 16 سال مرور خاطرات نوستالوژیک آن دوران برایم بسیار لذت بخش است و تلاش می کنم شاگرد خوبی در کلاس این استاد برجسته خود باشم.

آقای البرزی عزیز، همیشه و در همه جا می گویم، بخاطر اعتمادی که به من در ابتدای جوانی ام در شرکت فولاد نور داشته اید از شما سپاسگزارم.

دوستان خوبم مهندس بوداغی و مهندس رمضانی عزیز از اینکه در این سفر کاری به تهران و بازدید از شرکت صنیع کاوه همراه من بوده اید سپاسگزارم. خیلی به من خوش گذشت.

دهم دی ماه نود و هفت

#ایران #تهران #دانشگاه #صنعت #نفت #صنایع #آهن #فولاد #قائمشهر #قائم_شهر #مدیریت #کارگران #کارمندان #رفتار #نوستالوژی #شاگرد #استاد #اعتماد #مسافرت #دوستان #خوب

منبع پست

محتوای لنزوک در لیست : مطالب قدیمی در لنزوک