⭕️رحیم پور ازغدی خطاب به دوره کلیات و مکرات عبور کنیم

.

⭕️رحیم پور ازغدی خطاب به حوزه:

دوره کلیات و مکررات گذشت، عبور کنیم از این عصر، تو متن جامعه باشید، جامعه رفت و شما جا ماندید، دوران استثنائی تشیعه و شما در دنیا و آخرت مسئولید که چرا از دشمنان ملت عقب ماندید!

#حوزه_علمیه

#رحیم_پور_ازغدی ..

.

مهم👇👇

.

🔍 ⭕️ سخنان شب گذشته رحیم پور ازغدی در واکنش به اظهارات آیت الله مکارم .

.

🔻آنان که مثل بهشتی و مفتح در دهه 1360 ترور شدند، از پشت خنجر خوردند و مورد هدف قرار گرفتند، آنان مواجه با یک سری قضاوتهای سطحی، ادبیات خشن و توهین آمیز، تکفیر، رفتارهای غیراخلاقی و غیرمنطقی و درست گوش ندادن و پرخاش کردن شدند و اینجاست که به مظلومیت امام و حوزه و دانشگاه پی می بریم. .

.

🔻وی گفت: اگر کسانی امروز مانند شهید بهشتی دوباره سخنان زمان انقلاب را بر زبان می آوردند ممکن بود دوباره ترور شوند زیرا هنوز سخنان آن بعد از 40 سال از انقلاب غریب است. هنوز هم ماجراهای آن زمان در حال تکرار است و افرادی سوالهایی می پرسند و ادبیاتی به کار می برند که نه اخلاقی، نه علمی و نه منطقی است و نه حریت و آزادگی در آن دیده می شود و نه شرافتمندانه است. .

.

🔻 #حوزه_سکولار اعتنایی به عدالت اجتماعی ندارد و خود را جدا از بطن جامعه تعریف می‌کند و از ویژگی‌های مشترک میان دانشگاه و حوزه سکولار این است که فاصله طبقاتی برای آنها اهمیتی ندارد. .

🔻دانشگاه و حوزه سکولار، انقلاب را امر و پدیده‌ای تاریخی و دارای تاریخ مصرف معرفی می‌کنند که اتفاق افتاده و به پایان رسیده است و ایده آنها این است که به نحوی عمل می‌کنند که در آینده نامی از انقلاب باقی نمی‌ماند | ایسنا

منبع پست

محتوای لنزوک در لیست : مطالب قدیمی در لنزوک