افزایش وزن هدفی است

افزایش وزن هدفی است که بسیاری از افراد برای زیبایی ، بدنسازی ، افزایش قدرت بدن و ... به دنبال آن هستند . برای اینکه درمان را بیان کنیم ابتدا لازم است نکاتی را ذکر کنیم . اول اینکه ویتامین ها باعث چاقی نخواهند شد . برای چاق شدن باید کربوهیدرات و پروتیین بیشتری به بدن وارد کنید در نتیجه کالری دریافتی بیشتر از سوختن آن خواهد بود . بدین صورت بدن این انرژی اضافی را یا به صورت چربی ذخیره میکند ، یا اگر با ورزش و تحریک ماهیچه همراه باشد موجب افزایش حجم عضلانی خواهد شد . دوم اینکه چیزی به عنوان چاق کننده صورت وجود ندارد . بدن همیشه در حالت عادی به طور متناسب با دیگر اعضای بدن چاق یا لاغر خواهد شد . سوم اینکه مکمل ها همانطور که از اسمشان پیداست مکمل هستند یعنی کامل کننده فرایند غذا خوردن شما . اگر غذا خوردن را افزایش ندهید و فقط مکمل بخورید هیچ تاثیری نمیبینید .

پودر جنرال تونیک مکملی برای افزایش اشتها و افزایش وزن است . در این مکمل پروتیین و کالری به همراه کلسیم منیزیم پتاسیم و انواع ویتامین ها وجود دارند و در چاق شدن افراد موثر واقع شدند . پودر جنرال تونیک مجموعه ای از میوه و ریشه چند گیاه و جو جوانه زده میباشد ، که به علت وجود آنزیم آمیلاز باعث تجزیه نشاسته به قندهای ساده و پروتیین ها به اسید های آمینه شده و سبب سهولت هضم و جذب این مواد در دوران نقاهت خواهد شد . افزایش اشتهای این مکمل به دلیل وجود ترکیبات سزکویی ترپن و خاصیت کاهندگی قند خون شنبلیله است که باعث افزایش اشتها می گردد . این مکمل باید روزی یک تا دوبار با آب یا شیر مخلوط و میل گردد . در طول مصرف آب زیادی بنوشید . افرادی که مشکل دیابت دارند میتوانند از جایگزین این پودر به نام قرص شیکوریدین استفاده کنند .

.

. 🔴با #فارمانلاین بیشتر بدانید 🔴

.

.

.

. #دارو #داروخانه #درمان #پزشکی #پزشک #دانستنیها #دانستنی #چاقی_صورت #چاق_شدن #افزایش_وزن #جنرال_تونیک #پودر #بدنسازی #دانستنیهای_جالب #دانستنیهای_عجیب #دانستنیهای_پزشکی #دانستنیهای_زیبایی #داروسازی #pharmacy #pharmacytechnician #pharmacology #pharmaceutical #pharmasist #pharmacyschool

منبع پست

محتوای لنزوک در لیست : مطالب قدیمی در لنزوک