خانم‌ها معمولا بیشتر به سر و وضع خودشان منتها باز هم سر و وضع بیرون به سر و وضع خانه می‌چربد

.

⚠️ خانم‌ها معمولا بیشتر به سر و وضع خودشان می‌رسند؛ منتها باز هم سر و وضع بیرون به سر و وضع خانه می‌چربد. روندی که قطعا درست نیست.

.

تازه عروس‌ها معمولا در این زمینه اوضاع خوبی دارند و در #خانه هم به خودشان می‌رسند. اما به مرور از سر بی‌حوصلگی یا عادت یا گرفتاری‌های زندگی و پخت و پز و بچه و… بی‌خیال می‌شوند و مرتب بودن را فدای راحتی و تنبلی می‌کنند. دیگر نرویم سراغ هشدارهای اخلاقی و نتیجه چنین روندی و «من که بهت گفته بودم به خودت برس!» خودتان تا آخرش را بلدید...

.

🚫 سعی کنید لباس‌هایتان نه خیلی باز باشند، نه خیلی پوشیده. حتی اگر هوا خیلی سرد است، سرتاپایتان را نپوشانید. مثلا با بلوز آستین بلند شلوار برمودا انتخاب کنید. برعکس؛ اگر هوا خیلی هم گرم بود، تاپ بندی و شلوارک کوتاه نپوشید.

.

درعوض سعی کنید همیشه فقط یک بخش از بدن را باز بگذارید. مثلا #تاپ را با #شلوار بپوشید و شلوارک را با تی‌شرت معمولی. برای خانه دنبال لباس‌هایی باشید که در نقاط خاصی باز هستند. مثلا بلوزهایی که روی شانه‌شان سوراخ است، یا تی‌شرت‌هایی که از پشت روی #کمر باز هستند. این لباس‌ها خیلی جذاب‌تر از یک تاپ دکلته هستند.

.

.

.

نظرتونو بگین؛ حتما می‌خونیم و #لایک می‌کنیم❤

.

.

همسر و دوستاتونو تگ کنید...💘

.

.

@hamsaranee

@hamsaranee

#همسر #خانومانه #خانوم #زنانه #زندگی #شوهرانه #مردانه #مرد_زندگی #عشقولانه #عشق #سیاست_های_زنانه #سیاست_رفتاری #سیاست #سیاست_مردانه #روانشناسی #مشاوره #مشاور_خانواده #مشاوره_فردی

منبع پست

محتوای لنزوک در لیست : مطالب قدیمی در لنزوک