ولی استاد برانکو یه چیزی گفتن که خیلی خوبه

ولی استاد برانکو یه چیزی گفتن که خیلی خوبه اونایی که رفتن هیچ وقت برنمیگردن😀

😁،

،

،

،شایعه یا واقعیت؟

،

،

امیری به زودی به پرسپولیس برمی‌گردد

،

،

مهاجم ملی پوش و پیشین پرسپولیس شرایط خوبی در لیگ ترکیه ندارد و این موضوع از همان روزهای ابتدایی حضورش در باشگاه ترابزون اسپور اغاز شد.

،

،

،

وحید امیری در همان اوایل کار دچار مصدومیت شدیدی شد و حدود ۲ ماه از میادین به دور ماند. به همین علت، برخی رسانه‌ها در ترکیه اعلام کردند چندان خرید خوبی برای ترابزون رقم نخورده است. دقیقا برعکس مجید حسینی که همه منتقدان فوتبال در این کشور، از جذب او رضایت داشتند.

،

،

،

هر چه زمان گذشت و جلوتر رفتیم، شرایط برای وحید بدتر هم شد. وینگر چپ استثنایی پرسپولیس که بار‌ها به عنوان بهترین بازیکن این تیم از سوی کارشناسان و رسانه‌ها نام برده می‌شد، در هفته‌های اخیر بیشتر از یک نیمه نتوانسته برای تیمش بازی کند و این ضعف بزرگ، به خاطر آن است که در اولین تجربه لژیونری‌اش، در بروز توانایی‌هایش به مشکل برخورده است. ،

،

،

مشکلات این بازیکن تا حدی پیش رفت که برای بازی این هفته تیمش، از ترکیب اصلی کنار گذاشته شد و باید نیمکت‌نشینی را تحمل کند. به همین علت، برخی این شایعه را به راه انداخته‌اند که وحید امیری به زودی و شاید در همین نیم فصل به پرسپولیس برگردد، زیرا هم هواداران علاقه خاصی به او دارند و هم خودش می‌داند در پرسپولیس، بازدهی بیشتری خواهد داشت.

،

،

منبع استوری زده شده

،

.

.

.

.

.

.

.

.......،،،،،،،،،،،،،........... .

.

.

.

#perspolis #esteghlal #afc

#fifa #پرسپولیس #بیرانوند #شجاع #سیدجلال #محمد_انصاری #ماهینی #مصلح #بشار_رسن #نورالهی #کمال_کامیابی_نیا #ربیع_خواه #نعمتی #عالیشاه #علیپور #منشا #پروین #طاهرخانی #برانکو #گرشاسبی #پرسپولیس_خبر #مهدی_ترابی #مهدی_شیری #مهدی_شریفی #مهدوی_کیا #کیسه_کش #وحید_امیری

منبع پست

محتوای لنزوک در لیست : مطالب قدیمی در لنزوک